Bestyrelse

Bestyrelsen for grundejerforeningen Højboparken

Krydsvej 49 A, 4736 Karrebæksminde


2018+19    

Formand:

Jens Petersen

Lærkevænget 14

4700 Næstved

hoejboparken@gmail.com

eller

Formand@hoejboparken.dk        

Tlf.: 40968818        

Patricksvej 58B

tlf. tid torsdag 9-12.00

Ingen tlf. tird./onsd. pga arbejde

Skriftlig henvendelse pr. mail el. brev




Kasserer:

Helge Blak Pedersen

Arnesvej 86D

4736 Karrebæksminde

hoejboparken-kasserer@outlook.dk

eller             

Kasserer@hoejboparken.dk              

Tlf.: 23304073

Arnesvej 86D



           

       
 


Vejformand:

Niels Henning Rasmussen

Vinkelvej 10

4180 Sorø     

hoejboparken.vejformand@gmail.com eller            

Vejformand@hoejboparken.dk      

Tlf.: 20101417                       

Poulsvej 102C




Næstformand

Allan Høgsbro

Sct. Peders Kirkeplads 11 st. th

4700 Næstved

Naestformand@hoejboparken.dk

Tlf.: 28257781      

Tomsvej 96D




Sekretær

Jeanette Rasmussen

Skuderløsevej 1

4690 Haslev

Sekretaer@hoejboparken.dk        

Tlf.:27210228

Joansvej 97 I




Helle Wisler

Vestergade 10B 1 tv 

4690 Haslev

Helle.wisler@pwc.com

Tlf.: 40264870            

Højbogårdsvej 87                      

                 


     







Erling Skov

Patricksvej 57B

4736 Karrebæksminde

erlingskov1945@gmail.com

Tlf.:60928080      

Patricksvej 57B        

          


1.suppleant

Palle Gammelmark

Furuvägen 26C

27596 Sövde Sverige

palle@gammelmark.se

Tlf.: (+46) 46733824285      

Højbogårdsvej 91 O




2. suppleant

Erik Larsen

Pile Alle 50C

4736 Karrebæksminde

Erik061249@gmail.com

Tlf.:21764050      

Pile Alle 50C



Udvalg:

Vejudvalg: Niels Henning (formand), Helle, Allan og Helge
     
   

 

Brentebakkudvalg: Jens, Niels Henning


Dige : Jens



Ad hoc udvalg:


Bom: Allan (formand), Helge og Erling 

    

Trafikregulering:  Erling, Helle og Jeanette