Bestyrelse

Bestyrelsen for grundejerforeningen Højboparken

Krydsvej 49 A, 4736 Karrebæksminde


2020+21    

Formand:

Niels Henning Rasmussen

Vinkelvej 10

4180 Sorø

hoejboparken@gmail.com 

eller               

Formand@hoejboparken.dk        

Tlf.: 20101417                          

Poulsvej 102C

I bestyrelsen fra 7. maj 2017.

Vejformand fra foråret 2018 til 27. september 2020

Formand fra 27. september 2020

Er fra 1958 (62 år) og på pension.

Overtog Poulsvej 102C i 1999 efter mine forældre som byggede huset i 1962.




Kasserer
Helge Blak Pedersen
Arnesvej 86D
4736 Karrebæksminde
eller
Kasserer@hoejboparken.dk
Tlf.: 23304073
Arnesvej 86D
I bestyrelsen fra 7. maj 2017.
Kasserer fra 7. maj 2017.

Vejformand

Erik Larsen

Pile Alle 50C

4736 Karrebæksminde

hoejboparken.vejformand@gmail.com

eller 

Vejformand@hoejboparken.dk 

Tlf.: 60261725      

Pile Alle 50C

I bestyrelsen fra    27. september 2020

Vejformand fra    27. september 2020


Næstformand og sekretær

Allan Høgsbro

Sct. Peders Kirkeplads 11 st. th

4700 Næstved

Naestformand@hoejboparken.dk

Tlf.: 28257781       

Tomsvej 96D

I bestyrelsen fra 7. maj 2017.


Jakob Obdrup 

Clermontgade 10 1. th

4000 Roskilde

Jakobdrup@gmail.com

Tlf.: 20652929

Spejdervej 12    

I bestyrelsen fra  27. september 2020

Helle Wisler

Højbogårdsvej 87G

wislerhelle09@gmail.com

Tlf .: 40264870             

Højbogårdsvej 87G                                           








Erling Skov

Patricksvej 57B

4736 Karrebæksminde

erlingskov1945@gmail.com

Tlf.:60928080       

Patricksvej 57B         

          


1.suppleant

Palle Gammelmark

Furuvägen 26C

27596 Sövde Sverige

palle@gammelmark.se

Tlf.: (+46) 46733824285       

Højbogårdsvej 91 O




2.suppleant

Pia Lohse Christensen

Gartnervænget 4

4173 Fjenneslev

pia@lohsec.dk

Tlf.: 40595432    

Hansesvej 91G

2. suppleant fra  generalforsamling 2020

Udvalg:

Vejudvalg: Erik
(formand) , Helle, Erling og  Niels Henning           

 

Brentebakkudvalg: Niels Henning


Dige : Helge, Erik og Niels Henning